Teslimat ve Montaj

İnternetten alışverişi kolaylaştırıyoruz, siparişlerinizi Türkiye'nin 81 iline teslim ediyoruz. Üstelik alışveriş tutarınıza göre ve Çorum il ve ilçelerinede ücretsiz kargo avantajı sunuyoruz.

Sipariş ettiğiniz ürünler kargo firmaları ya da ürünün muhteviyatına göre işinde uzman nakliye-montaj işinde uzman ve dairenize kadar teslimat yapan lojistik firmaları ile teslim edilir. Kargo firmalarının fiziki koşullarının Mobilya ve Beyaz Eşya ürünlerini taşımaya elverişli olmaması nedeniyle bu ürünler yalnızca kendi ekibimiz ya da konusunda uzmanlaşmış Lojistik firmalarıyla taşınmaktadır. Lojistik firmalarıyla yapılan teslimatlar, il/ilçe merkezlerine ve merkezlere yakın noktalara yapılmaktadır. Kargo haricinde teslim edilecek ürünler için siparişiniz sonrasında Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizi arayarak adresinizi teyid edecektir. Kargo yada Lojistik Hizmeti veren firmaların mesafeye göre nakliye ve montaj ücreti sizlere bildirilecektir.

Tüm ürünler, evinize kadar teslimatı yapılarak sorunsuz bir hizmet verilmekte ve 81 ile teslimat yapılmaktadır. Sorularınız için 0 532 202 57 37 Müşteri Hizmetleri numaramızdan ya da Whatsapp Canlı Destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.